خانه / اخبار / فوتبالیست بی اعصاب ولی آینده دار !!!

فوتبالیست بی اعصاب ولی آینده دار !!!

فوتبالیست بی اعصاب ولی آینده دار !!!

مهدی ترابی یک بازیکن فوتبال اهل ایران است که برای باشگاه فوتبال سایپا تهران در لیگ برتر فوتبال ایران و در پست وینگر بازی می‌کند.

وی همچنین سابقهٔ دعوت شدن به تیم ملی فوتبال امید ایران را در کارنامه دارد. اولین گل ملی او در بازی در مقابل ازبکستان زده شد.

سایپا

او کار خود را به عنوان بازیکن فوتبال از تیم نوجوانان سایپا تهران آغاز کرد و در سال ۲۰۱۲ توسط مجتبی تقوی به تیم اول سایپا تهران دعوت شد و در اولین بازی در لیگ برتر فوتبال ایران در فصل ۹۳–۱۳۹۲ مقابل مس کرمان به عنوان بازیکن جایگزین به میدان رفت.

تیم ملی

او در اولین بازی ملی خود مقابل تیم ازبکستان اولین گل ملی خود را به ثمر رساند که باعث پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل ازبکستان شد. او در دومین بازی خود ۴۵ دقیقه برابر ترکمنستان بازی کرد.

او در سومین بازی ملی خود مقابل تیم گوام به عنوان یار تعویضی به جای سردار آزمون در دقیقه هفتاد وارد زمین شد و در دقیقه ۸۸ دومین گل ملی خود را به ثمر رساند. او در چهارمین بازی ملی خود مقابل عمان از دقیقه ۶۰ به جای وحید امیری وارد زمین شد و بازی قابل قبولی به نمایش گذاشت.

ترابی در پنجمین بازی ملی خود در برابر ژاپن پس از مصدومیت وریا غفوری در دقیقه ۲۱ به میدان آمد و در دقیقه ۴۵ از مدافع ژاپنی پنالتی گرفت و پس از آن که اشکان دژاگه نتوانست پنالتی را گل کند، در ریباند با یک بغل پا دروازه ژاپن را گشود. او در این بازی اولین اخطار ملی خود را دریافت کرد.

فصل جدید برای مهدی ترابی با حاشیه‌های عجیبی آغاز شد. خبر تمدید قرارداد او با سایپا و نحوه انجام این کار باعث عصبانیت شدید ترابی شده بود و او مدعی بود که فقط به خاطر علی دایی برای سایپا بازی خواهد کرد.

او در یکی از بازی‌های تدارکاتی پیش فصل هم با بازیکنان حریف درگیری پیدا کرد تا مشخص شود که هنوز از مسئولان سایپا دلخور است. ترابی در بازی اول تیمش در لیگ هفدهم اگرچه زننده تک گل سایپا بود اما یک اخطار هم گرفت.

او پنجشنبه شب هم در اهواز حسابی گرد و خاک به پا کرد و در صحنه‌هایی که کمتر از او دیده بودیم با بازیکنان حریف درگیر شد و حتی کار به گرفتن یقه هم کشید! در ادامه ترابی در این صحنه کارت زرد هم گرفت تا در عرض 3 هفته، دوکارته شود!

برخی از رسانه ها عنوان کرده اند این بازیکن مجبور به عقد قرارداد جدید با باشگاه خود شده و شاید دلیل عصبانیت های این فصل ترابی همین باشد.

درباره ی hz73

همچنین ببینید

طناب زدن

طناب زدن

می‌توانید از طناب زدن برای سلامت بودن و وزن کم کردن استفاده کنید. طناب زدن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *